Brother Drum Unit DR3400
| All | |
| Brutokaal | 1.067 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Muud funktsioonid | Black. Single pack. Prints 30000 pages. |
| Netokaal | 0.7 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Producer product family | Drum Unit |
| Producer product name | DR3400 |
| Tare weight (kg) | 0.367 kg |
| Volume (m3) | 0.010764 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother drum unit dr3400, dr3400, brother, trumlid

